YENİ PROJELERİMİZ

Kartal İlçesi’nde uzun yıllardır inşaat projesi üreten firmamız, yeni yılda da bulunduğu bölgede projeler üretmeye devam ediyor…

2016 yılının bahar aylarında imzaladığımız sözleşmelerle Kartal Çavuşoğlu Mahallesi’nde 2 projeyi hayata geçirmek üCEBOĞLU07.04zere çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Bu projelerden birincisi Kültür Caddesi‘nde diğeri de Martı Sokak’ta yapılmaya başlanacaktır.

 Çavuşoğlu Mahallesi / Kültür Caddesi

Kartal İlçesi Çavuşoğlu Mahallesi Kültür Caddesi No: 11/13/15 adresinde başlayan projemiz için Kentsel Dönüşüm Yasasına uygun şekilde girişimlerimiz yaparak, proje çalışmalarımız tamamlanmıştır.

Toplamda 10 kat ve 22 daireden oluşacak projede giriş katında 4 adet 1+1 daire olacak.

Diğer katlar, her katta ikişer adet 125 metrekare büyüklüğünde, 3+1 dairelerden oluşacak. Binanın en üst katındaki 2 daire ise dubleks dairelerden oluşacaktır. 2 asansörün olacağı binanın altında kapalı otoparkı olacaktır. Ayrıca bahçesi ve açık otopark alanı da olacaktır.

Son yıllarda özellikle kentsel dönüşüm projeleriyle yeni bir çehre kazanan Kartal ilçesinde merkeze yakınlığıyla yükselen değer olan Çavuşoğlu Mahallesi’nde nezih ve sakin bir ortamın yaşandığı Kültür Caddesi’nde, yaşanan semt kültürüne uygun, yenilikçi bir projeyle, bölgede farklılık yaratacak farklı bir görsel çalışma, en kaliteli ürünlerle, en güzel binayı oluşturmayı amaçlayan firmamız projeyle ilgili çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

 

Çavuşoğlu Mahallesi /  Martı Sokak

Kartal İlçesi Çavuşoğlu Mahallesi Martı Sokak No:9 adresindeki mülk sahipleriyle anlaşarak, noter huzurunda yaptığımız sözleşmeyle birlikte

Kentsel Dönüşüm için yeni bir projeye daha başlamış bulunmaktayız.

6 kat, 6 daireden oluşacak olan projemizle ilgili kentsel dönüşüm yasasının gerektirdiği işlemler başlamış durumdadır. Giriş katta 2 oda 1 salon daire olacak, en üst kat ise dubleks daireden oluşacaktır. Ara katlardaki daireler ise 3 oda 1 salon olarak projelendirilmiştir.

Kartal ilçesinde Çavuşoğlu Mahallesi’nde başlamakta olduğumuz 2 Projemizle ilgili güncel ve ayrıntılı bilgileri, görselleri internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmaya devam edeceğiz.